• ساعت : ۱۴:۳۳
  • تاريخ :
     ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ 
بیست و هشتمین جشنواره تحقیقات و فناوری علوم پزشكی رازی سوم بهمن ماه 1401 برگزار می‌شود

 دکتر یونس پناهی معاون تحقیقات و فناوری وزرات بهداشت اعلام کرد: بیست و هشتمین جشنواره تحقیقات و فناوری علوم پزشکی رازی سوم بهمن ماه  1401در سالن همایش‌های بین المللی رازی در دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، دکتر پناهی نائب رئیس و رئیس هیات اجرایی بیست و هشتمین جشنواره تحقیقات و فناوری علوم پزشکی رازی با اعلام این خبر، اظهار داشت: در این دوره از جشنواره هدف تقدیر از پژوهش‌های اثرگذار و مسئله محور است. پژوهشگرانی که منشا تحول در تحقیقات، فناوری و پژوهش کشور شدند و کشور از ثمرات آن بهره‌مند شده است.

وی با بیان اینکه کارگروه سیاست‌گذاری جشنواره تشکیل و تاکنون دو نشست نیز برگزار شده است، اعلام کرد:  تشکیل سه کمیته تخصصی در جشنواره تحقیقات و فناوری علوم پزشکی رازی به تصویب کارگروه سیاست‌گذاری رسیده است و روسای کمیته‌ها با نظر اعضای کارگروه و با هدف تسریع در انجام برنامه‌های جشنواره انتخاب و معرفی شدند.

معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، تصریح کرد: با نظر اعضای کارگروه سیاست‌گذاری روسای سه کمیته تخصصی علوم بالینی و سلامت، رئیس کمیته علوم پایه و پزشکی و کمیته اختراعات و فناوری این دوره از جشنواره رازی انتخاب شدند.

 

🔗سایت معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت:

https://b2n.ir/t99692
🆔صفحه اینستاگرام معاونت
https://www.instagram.com/research.behdasht.gov.ir

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.0.15.0
    V6.0.15.0